Sunflower Apartment Just Relax

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    2-slaapkamer Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago is een goede keuze voor maximaal 5 gasten en biedt een eersteklas locatie binnen 25 minuten wandelen van het Playa Chica strand. Het 75 m² grote appartement heeft een terras met uitzicht op de tuin

    Dit appartement ligt op een paar stappen verwijderd van het natuurlijke zwembad Charco de Isla Cangrejo en biedt directe toegang tot Callao Chico. Sunflower Apartment Just Relax bevindt zich op 2 km afstand van het Mirador Archipenque.

    Deze accommodatie heeft 1 badkamer. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Dit appartement is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. El Varadero busstation is binnen 5 minuten te voet ervan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    LicentienummerESFCTU00003801500010335700000000000000A-38-4-00075313,VV-38-4-0007531

    Kameropties bij Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago

    Deze accommodatie heeft 1 badkamer. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Restaurant foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Voorzieningen foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Voorzieningen foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Voorzieningen foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Restaurant foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Buitenkant foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Voorzieningen foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Voorzieningen foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Interieur foto Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago  Voorzieningen foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Sunflower Apartment Just Relax?
      De grootte van Sunflower Apartment Just Relax is 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sunflower Apartment Just Relax Puerto de Santiago